Co balíky ještě dovedou?

Jsou vždy k nalezení

Jsou vždy k nalezení

Díky sledování zásilek na webu a v mobilní aplikaci máte vy i příjemce dokonalý přehled, kde se balík právě nachází. Sledujte každý krok zásilky - od podání až do cíle – jednoduše online.

Dorazí v pravý čas

Dorazí v pravý čas

Umožněte zákazníkům vybrat si, kdy budou k zastižení. V krajských městech doručujeme v časových blocích buď od 8-14 hodin nebo mezi 13-19. Díky tomu si snadno zvolí, kdy má balík příjít domů a kdy do práce. Na přání pak doručujeme i večer mezi 18-21 hodinou.

Nechají si změnit čas a místo doručení online

Nechají si změnit čas a místo doručení online

Zákazník si jednoduše upraví čas dodání podle toho, kdy je k zastihnutí. Po obdržení avíza se snadno přihlásí do aplikace a vybere z dostupných časových možností, změní adresu, nebo zažádá o nové doručení.

Vymění se za peníze, pěkně z ruky do ruky

Vymění se za peníze, pěkně z ruky do ruky

Zákazník jednoduše zaplatí při předání u doručovatele – v hotovosti a nyní i kartou. Peníze vám vyplatíme či dle smlouvy zašleme na účet. Pro smluvní podavatele nabízíme bezdokladovou dobírku s možností předání dat formou datového souboru.

Nejrychleji vyplacená dobírka na trhu!
Peníze vybrané od příjemce zásilky vyplatíme do 3 pracovních dnů.

Odvezou starý spotřebič a doručí se na jeho místo

Odvezou starý spotřebič a doručí se na jeho místo

Spotřebič doručíme, vyneseme do bytu či kanceláře, rozbalíme, zkontrolujeme a odvezeme obal. Objednejte odvoz starého spotřebiče a zajistíme i jeho ekologickou likvidaci.

Vrátí se, když nepotěší

Vrátí se, když nepotěší

Jste náš smluvní partner a posíláte Balík Do ruky nebo Na poštu? Umožněte zákazníkům vrátit zboží zpět na vaše náklady. Lhůtu si stanovíte sami – dva týdny či 30 dní, odesílatel pak už jen vybere odvoz z domu nebo podání na poště.

Na vaše náklady ale vyzvedneme jakýkoliv balík. Vygenerujete autorizační kód, který zpřístupní klientovi vstup do aplikace, kde snadno navolí způsob podání – na pobočce či odvoz z domu. Balík vám doručíme Do ruky.

Služba bude pro vás k dispozici již v průběhu července.

Dohlédnou na ověření listin

Dohlédnou na ověření listin

U Balíku Do ruky, Na poštu, Expres a Nadrozměr zajistíme podepsání dodacího listu, smlouvy a jiných dokumentů, které vám obratem doručíme zpět. Ověříme identitu adresáta či poskytneme informace o datu a času předání, které zpřístupníme formou webového reportu. Každou z těchto služeb využijte samostatně či kombinujte podle potřeby.

Laptop

Máte eshop?

Pomůžeme vám s implementací našich služeb. Připravili jsme pro vás praktického průvodce včetně implementačních balíčků.

Zjistit více
Certifikace

Staňte se certifikovaným e-shopem

Zkontrolujte správné nastavení našich služeb. Získáte nejen označení Přátelský e-shop, ale i zajímavé finanční zvýhodnění!

Jak na to

Máte dotaz nebo připomínku?

Stačí, když na sebe necháte kontakt a my se ozveme zpět.

Pro dotazy či reklamace fyzických osob využijte prosím e-mailovou adresu info@cpost.cz.

* Povinný údaj

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány výhradně za účelem a do doby vyřízení Vašeho požadavku. Máte právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva stanovená podle platných právních předpisů.