Co balíky ještě dovedou?

Jsou vždy k nalezení

Vyzvednou se bez občanky

Abychom vašim zákazníkům usnadnili přebírání zásilek, spustili jsme novinku, díky které si vyzvednou balík i bez prokazování totožnosti. Stačí, když nám předáte jejich telefonní číslo nebo e-mail, abychom jim mohli zaslat kód pro vyzvednutí zásilky. Odpadá nutnost prokazovat totožnost, zásilku za adresáta může převzít i třetí osoba.

Jsou vždy k nalezení

Jsou vždy k nalezení

Díky sledování zásilek na webu a v mobilní aplikaci máte vy i příjemce dokonalý přehled, kde se balík právě nachází. Sledujte každý krok zásilky - od podání až do cíle – jednoduše online.

Dorazí v pravý čas

Dorazí v pravý čas

Umožněte zákazníkům vybrat si, kdy budou k zastižení. V krajských městech doručujeme v časových blocích buď od 8-14 hodin nebo mezi 13-19. Díky tomu si snadno zvolí, kdy má balík příjít domů a kdy do práce. Na přání pak doručujeme i večer mezi 18-21 hodinou.

Nechají si změnit čas a místo doručení online

Nechají si změnit čas a místo doručení online

Zákazník si jednoduše upraví čas dodání podle toho, kdy je k zastihnutí. Po obdržení avíza se snadno přihlásí do aplikace a vybere z dostupných časových možností, změní adresu, nebo zažádá o nové doručení.

Vymění se za peníze, pěkně z ruky do ruky

Vymění se za peníze, pěkně z ruky do ruky

Zákazník jednoduše zaplatí při předání u doručovatele – v hotovosti a nyní i kartou. Peníze vám vyplatíme či dle smlouvy zašleme na účet. Pro smluvní podavatele nabízíme bezdokladovou dobírku s možností předání dat formou datového souboru.

Nejrychleji vyplacená dobírka na trhu!
Peníze vybrané od příjemce zásilky vyplatíme do 3 pracovních dnů.

Odvezou starý spotřebič a doručí se na jeho místo

Odvezou starý spotřebič a doručí se na jeho místo

Spotřebič doručíme, vyneseme do bytu či kanceláře, rozbalíme, zkontrolujeme a odvezeme obal. Objednejte odvoz starého spotřebiče a zajistíme i jeho ekologickou likvidaci.

Vrátí se, když nepotěší

Vrátí se, když nepotěší

Jste náš smluvní partner a posíláte Balík Do ruky nebo Na poštu? Umožněte zákazníkům vrátit zboží zpět na vaše náklady. Lhůtu si stanovíte sami – dva týdny či 30 dní, odesílatel pak už jen vybere odvoz z domu nebo podání na poště.

Na vaše náklady ale vyzvedneme jakýkoliv balík. Vygenerujete autorizační kód, který zpřístupní klientovi vstup do aplikace, kde snadno navolí způsob podání – na pobočce či odvoz z domu. Balík vám doručíme Do ruky.

Dohlédnou na ověření listin

Dohlédnou na ověření listin

U Balíku Do ruky, Na poštu, Expres a Nadrozměr zajistíme podepsání dodacího listu, smlouvy a jiných dokumentů, které vám obratem doručíme zpět. Ověříme identitu adresáta či poskytneme informace o datu a času předání, které zpřístupníme formou webového reportu. Každou z těchto služeb využijte samostatně či kombinujte podle potřeby.

Laptop

Máte eshop?

Pomůžeme vám s implementací našich služeb. Připravili jsme pro vás praktického průvodce včetně implementačních balíčků.

Zjistit více
Certifikace

Zjednodušili jsme portfolio balíkových služeb!

Seznamte se s novým jednodušším způsobem výpočtu ceny zásilek.

Zjistit více

Ohlášení chybné implementace balíků ČP na e-shopech

popis...

Děkujeme,
Vaše Česká pošta

Ohlášení chybné implementace balíků ČP na e-shopech

Formulář byl odeslán.

Děkujeme vám za doporučení